KONKURS PLASTYCZNY: „JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA”

Kategoria: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Armii Krajowej
Monika Słomińska

 

 

Finał: 27 marca

Miejsce: Szkoła Nr 2 im. Armii Krajowej

Organizator: Szkoła Nr 2 im. Armii Krajowej

Uczestnicy: Uczniowie klas 0-VI

 

Etap szkolny - wyróżnieni uczniowie:

kl. I - III
- Julia Nowak kl. 1 a
- Kinga Szumańska kl. 1 c
- Gabriela Witkowska kl. 2 a
- Anna Łukowska kl. 3 b
- Maja Kaczmarek kl. 3 b
- Paulina Sosnowska kl. 3 c

kl. IV– VI
- Jakub Dołasiński kl. 4 a
- Natalia Nagielska kl. 4 d
- Olga Nawrocka kl. 4 b
- Iga Olczak kl. 5 c
- Natalia Goławska kl. 6 a

Etap międzyszkolny odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu 27 marca. Wyróżnienia dla kl. ,,O”:
- Weronika Sosnowska – Miejskie Przedszkole nr 3
- Nikola Kosińska – Miejskie Przedszkole nr 4
- Daria Bartkowska - Miejskie Przedszkole nr 4
- Zuzanna Kilanowska - Miejskie Przedszkole nr 2
- Julia Wolska - Miejskie Przedszkole nr 2

Wyróżnieni kl. I – III
- Maja Kaczmarek kl. 3 b – I miejsce -Szkoła Podstawowa nr 2
- Aleksandra Kowalska kl. 3c – II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3
- Wiktoria Michalska kl. 2 a – III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3
- Julia Nowak kl. 1 a – III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2

Wyróżnienia:
- Kacper Kamiński kl. 3b – wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 3
- Anna Łukowska kl. 3 b – wyróżnienie- Szkoła Podstawowa nr 2
- Kinga Szumańska kl. 1 c – wyróżnienie- Szkoła Podstawowa nr 2
- Maja Klimowska kl. 2 d – wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 3
- Aleksandra Biernacka kl. 2 d – wyróżnienie- Szkoła Podstawowa nr 3
- Gabriela Witkowska kl. 2 a – wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 2
- Paulina Sosnowska kl. 3 c – wyróżnienie- Szkoła Podstawowa nr 2

Wyróżnieni kl. IV – VI
- Julia Jankowska kl. 5 a – I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3
- Weronika Puszcz kl. 5a – II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3
- Olga Nawrocka kl. 4 b – II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2
- Natalia Goławska kl. 6 a – III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2

Wyróżnienia
- Hubert Nastachowski kl. 6b – wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 3
- Kamil Dobies kl. 4 b – wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 3
- Paulina Muszyńska kl. 5b – wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 3
- Iga Olczak kl. 5 c – wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 2
- Natalia Nagielska kl. 4 d – wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 3
- Jakub Dołasiński kl. 4 a – wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 2

 

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPGIMG_4852.JPGIMG_4857.JPGIMG_4858.JPGIMG_4859.JPGIMG_5254.JPGIMG_5255.JPGIMG_5257.JPGIMG_5259.JPGIMG_5260.JPGIMG_5266.JPGIMG_5267.JPGIMG_5269.JPGIMG_5270.JPGIMG_5271.JPGIMG_5273.JPGIMG_5275.JPGIMG_5276.JPGIMG_5278.JPGIMG_5279.JPGIMG_5280.JPGIMG_5283.JPGIMG_5284.JPGIMG_5285.JPGIMG_5286.JPGIMG_5287.JPGIMG_5289.JPGIMG_5290.JPGIMG_5292.JPGIMG_5293.JPGIMG_5295.JPGIMG_5310.JPG

 | Strona główna